Štít Albrechtic 2016 - malé ohlédnutí

Od pátku 24.6.2016 do soboty 25.6.2016 se v u nás konal 43. ročník tradičního setkání obcí "Štít Albrechtic 2016". Za hezkého a nadprůměrně teplého slunečného počasí jsme přivítali 7 výprav a delegací

z obcí Albrechtice nad Orlicí, Albrechtice v Jizerských horách, Velké Albrechtice, Město Albrechtice, Obec Březová (Lesní Albrechtice), Albrechtice u Českého Těšína, Albrechtice nad Vltavou.  Na hřištích v Sázavě a v Albrechticích v sobotu proběhl fotbalový turnaj, vítězem turnaje se ve finále, které se hrálo v Albrechticích se staly poprvé Albrechtice v Jizerských horách, které na penalty, za mohutné podpory svých fanoušků, porazily Velké Albrechtice. Naše družstvo se umístilo na 5. místě. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Filip Marek z našeho fotbalového družstva. Odhadujeme 300 účastníků nebo návštěvníků akce. Souběžně probíhala střelecká soutěž zástupců mysliveckých spolků z jednotlivých obcí, vyhrála Obec Březová - Lesní Albrechtice. Podrobný rozpis výsledků bude zveřejněn v dalším příspěvku, stejně tak fotky z akce, vše se připravuje. Poděkování patří všem, kteří se podíleli na náročné přípravě a vlastním průběhu akce, která byla ze strany přítomných  přijata velice kladně. Štafetu pro konání dalšího ročníku převzal zástupce obce Albrechtice nad Orlicí, starosta p. Kratěna.

27.6.2016 Jaroslava Ficnerová

27. 6. 2016 | Zobrazení: 1664x

Obec Albrechtice

Obec Albrechtice se nachází severovýchodně od města Lanškrouna v okrese Ústí nad Orlicí a podle nového uspořádání spadá do Pardubického kraje. Katastrální území zaujímá rozlohu 1007,5 ha. Obec leží v údolí potoka Moravské Sázavy a tvoří bránu do přírodní lokality "Sázavského údolí", hojně navštěvovaného turisty a výletníky. V obci je hlášeno k trvalému pobytu 482 obyvatel.

více informací...

Kontakt

obalkaAlbrechtice 145
56301 Lanškroun

Telefon: 465 322 560
Email: urad@ou-albrechtice.cz

Starostka: Mgr. Petra Cachová
Místostar.: Mgr. Martin Biler, Ph.D.

IČO: 00581003
ISDS: 79ga3f5

více informací...

Důležité odkazy

Region Lanškrounsko Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Severo-Lanškrounsko
Povodňový plán Albrechtice
G-Obec - Albrechtice

Protipovodňová opatření obce Albrechtice

Projekt Protipovodňová opatření obce Albrechtice (PDF 0,5MB)

logo eu povodne

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životního prostředí

© 2014 Obec Albrechtice, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz |
  CzechPoint Titulní stránka
RSS kanál
Mapa stránek
Fotogalerie
Kontakt