Vyjádření starosty obce

Vážení spoluobčané,

Vyzývám vás k osobní zodpovědnosti, minimálnímu sociálnímu kontaktu a dodržování všech nařízení a především těch hygienických v souvislosti  s  onemocněním koronavirem.  Sledujte aktuální dění z ověřených zdrojů, na webových stránkách obce (www.ou-albrechtice.cz)  a  na  úřední  desce obce.

Od pondělí 16.3.2020 od 6:00 hodin do odvolání  je uzavřena Mateřská škola v Albrechticích. Vše konzultováno s ředitelkou mateřské školy, rodiče informováni a organizačně zajištěno.

Podle usnesení vlády č. 87/2020 ze dne 15.3.2020 je omezen provoz na obecním úřadě z důvodu nouzového stavu. Osobní kontakt bude nahrazen písemným, elektronickým (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), či telefonickým kontaktem (tel. 777 781 344  nebo  602 534 887).  

Prodejna KONZUM  v  Albrechticích bude otevřena. Je možné sjednat donášku základních potravin a hygienických  potřeb  pro  seniory ( tel. 604 542 802).

Prosím buďte k sobě ohleduplní, dodržujte hygienická pravidla,  protože  jsou již první potvrzené případy v Lanškrouně a okolí. Jsem přesvědčený, že  celou  situaci  zvládneme, pokud  budete ke všemu přistupovat zodpovědně a  budete dodržovat  vyhlášená  celostátní  karanténní opatření.  Nepropadejte  panice !

                                                                                    Ing. Jaroslav Novák, starosta obce

16. 3. 2020 | Zobrazení: 771x

Obec Albrechtice

Obec Albrechtice se nachází severovýchodně od města Lanškrouna v okrese Ústí nad Orlicí a podle nového uspořádání spadá do Pardubického kraje. Katastrální území zaujímá rozlohu 1007,5 ha. Obec leží v údolí potoka Moravské Sázavy a tvoří bránu do přírodní lokality "Sázavského údolí", hojně navštěvovaného turisty a výletníky. V obci je hlášeno k trvalému pobytu 482 obyvatel.

více informací...

Kontakt

obalkaAlbrechtice 145
56301 Lanškroun

Telefon: 465 322 560
Email: urad@ou-albrechtice.cz

Starostka: Mgr. Petra Cachová
Místostar.: Mgr. Martin Biler, Ph.D.

IČO: 00581003
ISDS: 79ga3f5

více informací...

Důležité odkazy

Region Lanškrounsko Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Severo-Lanškrounsko
Povodňový plán Albrechtice
G-Obec - Albrechtice

Protipovodňová opatření obce Albrechtice

Projekt Protipovodňová opatření obce Albrechtice (PDF 0,5MB)

logo eu povodne

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životního prostředí

© 2014 Obec Albrechtice, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz |
  CzechPoint Titulní stránka
RSS kanál
Mapa stránek
Fotogalerie
Kontakt